Kõik hinnas kevadpakkumine 2024. aastal! Juuste värvimine + lõikus kuumade kääridega/ HG lõikus + föönisoeng või sirgendamine vaid 65eur (kõik värvitehnikad ja olenemata juuste pikkusest)

Värvimise stiilide kirjeldused:
California triibutamine: see on värvimise erimeetod, kuna kõrvalsalkudele kantakse sama värv, tulemuseks on tasakaalustatud gradient.
Prantsuse triibutamine: see on õrnatoimelise blondeerimise meetod mis on antud hooajal ülipopp. Soovitame seda heledamate juustega ja hele šatään värvitooni juustega naistele. Värvimise ajal ei kasuta radikaalseid blondeerijat, juuste peale kantakse õrnatoimeline helendaja mis ei riku juuste struktuuri.
Veneetsia triibutamine: sobilik tumedate juustega naistele, mis annad juustele mereliiva, mee ja küpse nisu sära! Antud spetsiifika tähendab lõpuni viidud heleda ja tumeda tasakaal, kus heledam toon väga mõõdukalt upub tumedate juustesse. Sellised salgud lisavad reliefi ja dünaamikat teie soengule!
Juuste värvimine Ombre stiilis. Proovige selle hooaja trendi – värvimine Ombre Hair stiilis. Antud meetodi kasutades värvitakse juuksejuured tumedamaks ning juukseotsad heledamaks. Tänapäeval on olemas erinevad võmalused Ombre Hair stiilis värvimiseks. Värvitoonid võivad olla nii kontrastsed kui ka rahulikud. Teie valik.
Hollywoodi juuste värvimise järgselt näevad juuksed välja loomulikud, kaunid ja rikkalikud. Juuste värv tundub loomulik, justkui päiksest “põlenud”.Hollywoodi juuste värvimise meetod võimaldab kombineerida erinevaid toone, mis tõstab esile juustelõikuse relieefe, kõiksugu elavust ja dünaamikat. Juustel muutub visuaalne ulatus ja sügavus.
American colors alaliik – punane triibutamine. Põhivärvid on punased toonid. Selline triibutamine on üpriski keerukas, sest segatakse kokku 3 kuni 5 rikkalikku ja küllastunud värvitooni.
Juuste värvimine “Allegra” stiilis. Uuel kevad/suvi 2017 hooaja liiderpositsioonil asub punapea stiil, erinevus on vaid toonides. Käesolev juuksetrend sel kevadel on “Allegra”-stiil – luksuslik kuldne juukse värv. Kevadel dip dye – see on kahetooniliselt värvitud juuksed: tumedam punane põhi või vasevärvi pehmemad toonid lisatud kogu pikkuses juustele.
Balayage juuste värvimise tehnika, kus juuksur helendab üksikuid juuksesalke, et luua värvi kontrast ning loob kõike loomulikud näivad juuksed. Tähtis on mainida, et Balayage pakub erinevaid toone, mitte värve. Selle värvimise tehnika tulemusena meie juuksed on glamuursed, naturaalsed ja kolmemõõtmelised. Peale selle seda meetodit saab defineerida juskui juuste maalimist. Juuksur hoiab õhukest juuste salku ja kannab pintsliga värvi ning laseb värvil teha oma kunstitöö.
Balayage parandab juukse juuri – see on naiste juuste kõige probleemsem osa. Tume juuksevärv võib mõnikord rikkuda kogu välimuse, aga Balayage võimaldab peita kõik vead juuste juurte värvis ja on ka lihtsam toonida üliselt juukseid. Profesionaalne juuste värvimine salongis on muutunud taskukohaseks tänu Balayag’le. Klient võib tulla järgmisele värvimisele alles 3-4 kuu pärast. Kuni järgmise värvimiseni juuksed kasvavad loomulikult ja näevad välja hoolitsetud.

Juuste pesemine + juuste värvimine 8 erineva stiili vahel + föönisoeng vaid 60 eur

NB! Soodne hind kehtib igale juuksepikkusele!

Eelnevalt on vaja registreerida telefoni teel +372 55508800