Meist

Kutsume Teid külastama meie ilustuudiot „Esimene Ilustuudio“ , saama häid emotsioone ja head meeleolu. Meie stuudios valitseb õdus ja hubane õhkkond, professionaalne ja heatahtlik oma-ala asjatundjate meeskond. See on klubi, kus sõbrad kohtuvad aromaatse tee või imelise kohvi tassikese taga ja eemalduvad igapäeva probleemidest. See on koht, kus Teid alati oodatakse kui vanu ja häid sõpru.
Välimist ilu peab toetama. Sisemise ilu poole tuleb püüelda. Olla ilus, see ei ole ainult looduse teene, vaid ka meie soov. Tõeline ilu pole ainult selle väline avaldumine. Harmoonia saavutamine, ümbritseva keskkonna mõistmine ning iseenda soovide ja tegude tasakaal – just selline kestvus teeb meid õnnelikuks. Talletage ilustuudiost „Esimene Ilustuudio” saadud tunded.
Meie salong mitte ainult ei taasta oma klientide ilu ja noorust, vaid täidab tänapäevale iseloomuliku sooja suhtlemise, siira tähelepanu ja hoolivuse defitsiidi. Personali heatahtlikkus ja ehtne huvitatus kliendi soovide täitmisel, loovad tõeliselt koduse õhkkonna. Rafineeritud ja ergonoomiline salongi interjöör soodustavad aja veetmist kaua ja mugavalt.